Slapukų politika

Kas yra slapukų politika ?

Europcar International renka informaciją apie jūsų įrenginį naudojant slapukų ar panašią technologiją.

Slapukų ar panaši technologija tai yra priemonė, kuri automatiškai renka informaciją apie Jūsų apsilankymus mūsų interneto svetainėje.

Ši politika („Slapukų politika„) apibrėžia kokio tipo slapukus naudojame internetinėje svetainėje (www.leaseuropcar.lt), kuri priklauso ir yra valdoma UAB „Mobility Lietuva”.

Slapukų politika yra papildanti ir neatskiriama Europcar International Privatumo politikos dalis, su kuria susipažinti galite čia.

TURINYS

A. Kokius slapukus mes naudojame?

B. Kiek ilgai Europcar saugo slapukų informaciją?

C. Trečiųjų šalių slapukai

D. Ar informacija surinkta naudojant slapukus yra naudojama ne Europos Sajungos teritorijoje?

E. Kaip valdyti slapukus?

F. Kur kreiptis turint klausimų dėl slapukų politikos ir jų naudojimo?

G. Slapukų politikos pakeitimai

A. Kokius slapukus mes naudojame ?

Interneto svetainėje Europcar.lt naudojami įvairių rūšių slapukai:

  • Seanso slapukai (arba griežtai būtini slapukai): naudojami norint sekti, kaip naudotojas naršo interneto svetainėje vieno apsilankymo metu. Jie reikalingi, kad interneto svetainė veiktų, bet niekaip nenaudojami jūsų tapatybei nustatyti. Seanso slapukai yra laikini ir automatiškai ištrinami, kai atsijungiate nuo interneto svetainės;
  • Nuolatiniai slapukai (arba funkciniai slapukai): naudojami nustatyti naudotojams atpažinti tarp apsilankymų interneto svetainėje. Jie nėra būtini svetainės veikimui, bet gali pagerinti naudotojo patirtį. Šiuose slapukuose nesaugome asmens duomenų; ir jis nėra naudojamas identifikuoti klientus;
  • Analitiniai slapukai (arba veiksmo slapukai): šie slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus bei matyti, kaip lankytojai naršo mūsų interneto svetainėje ja naudodamiesi. Tai padeda mums tobulinti mūsų interneto svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad naudotojai lengvai rastų tai, ko ieško;
  • Tiksliniai slapukai: registruoja jūsų apsilankymą mūsų interneto svetainėje, jūsų žiūrėtus puslapius ir tikrintas nuorodas. Tokią informaciją naudojame, kad mūsų interneto svetainė ir joje pateikta reklama labiau atitiktų jūsų interesus. Šiam tikslui įgyvendinti mes galime dalytis minėta informacija su trečiosiomis šalimis.

Žemiau pateikiame detalią informaciją apie slapukų naudojimo paskirtį ir kitą aktualią informaciją:

Aprašymas/ TikslasSlapukasNuolatinis/ Seanso slapukasAr duomenys naudojami ne ES ribose?
Seanso slapukaiŠie slapukai yra būtini norint užtikrinti tinkamą interneto svetainės funkcionavimą ir saugią aplinką. Be šių slapukų Europcar International negali įsiminti jūsų pasirinkimo bei pateikiamos informacijos rezervavimo metu ir Europcar International negali tinkamai įvykdyti jūsų rezervacijos..
Šiam tikslui Europcar International renka informaciją apie:detalią rezervacijos metu pateiktą informaciją (t.y. automobilio kategorija, nuomos vieta ir pan.);būtiną informaciją norint užtikrinti tinkamą rezervacijos įvykdymą (pvz. nuomos stotis, nuomos pradžios ir pabaigos datos, automobilio kategorija ir pan.).
Europcar seanso slapukas (JSESSIONID, Synchronize, ejCC_3, TS01X)SeansoNe
Šie slapukai yra būtini norint užtikrinti tinkamą privatumo lygį ir įsiminti slapukų nustatymus.
Šiam tikslui Europcar International renka informaciją apie jūsų slapukų nustatymus (sutikimo davimo arba atsisakymo).
TagCommanderNuolatinisNe
Nuolatiniai slapukaiEuropcar International naudoja funkcinius slapukus, kad vartotojams palengvintų interneto svetainės naršymą, bei produktų ir/arba paslaugų pasirinikimą:gyva (angl. online) pagalba klientams;kalbos, vietovės ir pan. pasirinkimų įsiminimas;produktų ir/arba paslaugų klasifikavimas pagal tam tikrus kriterijus (pagal laiko ir vietos paiešką, populiariausius ir pan.).Šiam tikslui Europcar International renka informaciją apie:gyvos (online) pagalbos linijos klientams naudojimą;pasirinkimų informaciją (pvz. kalba, vietovė ir pan.).Europcar nuolatinis slapukas (DotcarClient, EuropcarLocale)NuolatinisNe
iAdvizeNuolatinisTaip
BD4TravelNuolatinisNe
Analitiniai slapukaiŠie slapukai leidžia Europcar International analizuoti klientų interneto svetainės naudojimo įpročius. Tokio pobūdžio informacija leidžia tobulinti interneto svetainės struktūra ir informacijos pateikimą.Šiam tikslui Europcar International renka informaciją apie:internetinės svetainės lankytojų kiekį;labiausiai lankomus Europcar International svetainės puslapius;internetinės svetainės sutrikimų kiekį;internetinės svetainės atsiuntimo laikas;lankytų geografiją;lankytojų naudojamus įrenginius bei naršykles;perkamus produktus bei paslaugas;specifinės vartotojų sąveikos su interneto svetaine (pvz. skaičiuoti unikalių lankytojų kiekį, paspaudimų kiekį ir pan.);kitos vartotojų sąveikos pateikiant komentarus (pvz. kiek klientai pateikė atsiliepimų/komentarų konkretiems produktams, kiek vartotojų peržiūrėjo pateiktus komentarus/atsiliepimus ir pan.).Google AnalyticsNuolatinisTaip
DynatraceNuolatinisNe
AT InternetNuolatinisNe
AB TastySeansoTaip
WebtrendsSeansoTaip
ReevooNuolatinisNe
Tiksliniai slapukaiŠie slapukai naudojami tiek Europcar International, tiek reklamos agentūrų matuoti įvairių akcijų, kompanijų efektyvymą.Šiam tikslui Europcar International renka informaciją apie:interneto svetainės lankytojų kiekį;kurios reklaminės žinutės buvo pateiktos svetainės naršymo metu;reklaminių žinučių peržiūra, paspaudimai;realus produktu/paslaugų įsigyjimas;pardavimų rezultatai.Netbooster DBMNuolatinisTaip
DoubleClick FloodlightNuolatinisTaip
CriteoNuolatinisTaip
BingNuolatinisTaip
SaleCycleNuolatinisTaip
AdventoriNuolatinisTaip
SalesForceSeansoTaip
Yahoo giminiNuolatinisTaip
AdaraNuolatinisNe
Google Adwords/ RemarketingNuolatinisTaip

B. Kiek ilgai Europcar saugos slapukų informaciją?

Europcar International naudoja nuolatinius ir seanso slapukus:

  • Nuolatiniai slapukai įsimenami ir duomenys laikomi įrenginyje iki kito apsilankymo, jų galiojimo pabaigos arba pakeitus slapukų nustatymus;
  • Seanso slapukai įsimenami ir laikomi įrenginyje laikinai, t.y. automatiškai ištrinami išjėus iš interneto svetainės.

Žemiau mes pateikiame terminus naudojamus skirtingų slapukų.

SlapukaiNuolatinis/ Seanso slapukasIšsaugojimo terminas
Seanso slapukaiEuropcar seanso slapukai (JSESSIONID, Synchronize, ejCC_3, TS01X)Seanso30 minučių
TagCommanderNuolatinis13 mėnesių
Nuolatiniai slapukaiEuropcar nuolatiniai slapukai (DotcarClient, EuropcarLocale)Nuolatinis7 dienos
iAdvizeNuolatinis3 metai
BD4TravelNuolatinisNeapibrėžtas terminas arba iki tol kol vartotojas nepakeičia nustatymų
Analitiniai slapukaiGoogle AnalyticsNuolatinis2 metai
DynatraceNuolatinis2 metai
AT InternetNuolatinis1 metai
AB TastySeanso13 mėnesių
WebtrendsSeanso2 metai
ReevooNuolatinisIki 2 metų
Tiksliniai slapukaiNetbooster DBMNuolatinis13 mėnesių
DoubleClick FloodlightNuolatinis13 mėnesių
CriteoNuolatinis2 metai
BingNuolatinis2 metai
SaleCycleNuolatinis2 metai
AdventoriNuolatinis90 dienų
SalesForceSeanso2 metai
Yahoo giminiNuolatinis2 metai
AdaraNuolatinis2 metai
Google Adwords/ RemarketingNuolatinis13 mėnesių

C. Trečiųjų šalių slapukai

Europcar International naudoja trečiųjų šalių slapukus, kurie yra naudojami interneto svetainės apsilankymo metu.

Žemiau pateikiam trečiųjų šalių naudojamus slapukus:

SlapukaiTrečioji šalis
Seanso slapukaiEuropcar seanso slapukaiTagCommanderN/D
Nuolatiniai slapukaiEuropcar nuolatiniai slapukaiBD4 TraveliAdvize
Analitiniai slapukaiGoogle AnalyticsDynatraceAT InternetReevooAB TastyWebtrendsReevoo
Tiksliniai slapukaiSalesForceAdaraNetbooster DBMDoubleClick FloodlightCriteoBingSaleCycleAdventoriSalesForceAdaraGoogle Remarketing

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad šį Slapukų politika neapima trečiųjų šalių naudojamų slapukų ir Europcar International nėra atsakinga už trečiųjų šalių slapukų renkamą ir naudojamą informaciją. Mes rekomanduojame susipažinti su pateiktais trečiųjų šalių slapukais ir jų naudojimo politika norint išsamiau suprasti renkamos informacijos apimtis ir jų panaudojimą.

Taip pat primename, kad dauguma interneto naršyklių suteikia galimybę blokuoti trečiųjų šalių slapukus.

D. Ar informacija surinkta naudojant slapukus yra naudojama ne Europos Sąjungos teritorijoje ?

Europcar International nori pabrėžti, kad tam tikrų slapukų surinkta informacija gali būti naudojama už Europos Sąjungos teritorijos ribų. Ši situacija susidaro todėl, kad dalis tiekėjų teikia paslaugas visame pasaulyje ir turėdama serverius už ES ribų gali teikti geresnės kokybės paslaugas.

Kaip ir buvo pateikta atsakyme į A klausimą (žr aukščiau) tai liečia šiuos slapukus: iAdvize, Google Analytics, AB Tasty, Webtrends, Reevoo, Netbooster DBM, DoubleClick Floodlight, Criteo, Bing, SaleCycle, Adventori, SalesForce, Google Remarketing.

Mes rekomenduojame jums susipažinti su šių slapukų naudojimo politiką norint geriau suprasti kokia ir kaip naudojama surinkta informacija.

Daugiau informacijos galite rasti  Privatumo politikoje.

E. Kaip valdyti slapukus ?

Jūs galite aktyvuoti ir deaktyvuoti slapukus bet kuriuo metu.

Valdydami slapukų nustatymus jūs galite užtikrinti, kad jūsų asmeniniai duomenys bus apsaugoti pagal jūsų individualius pageidavimus. Privatumo centre jūs galite bet kuriuo metu priimti ar atsisakyti tam tikrų nustatymų susijusių su slapukų naudojimu. Taip pat jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo pasirinkimą ir paprašyti ištrinti visus savo duomenis.

Daugiau informacijos pateikiama Privatumo politikoje.

Slapukų nustatymus galima keisti ir interneto naršyklėje. Daugiau informacijos jūs galite rasti jūsų interneto naršyklėse pasinaudojus Pagalbos funkcija arba tiesiog spaudžiant šias nuorodas: Google ChromeMicrosoft Internet ExplorerMozilla FirefoxApple Safari.

F. Kur kreiptis turint klausimų dėl slapukų politikos ir jų naudojimo ?

Jeigu turite daugiau klausimų dėl šios Slapukų politikos, jūs galite susisiekti su mumis: fsl@europcar.com .

G. Slapukų politikos pakeitimai

Ši Slapukų Politikos versija galioja nuo 2018 gegužės mėn. 24d.

Europcar International pasilieka teisę keisti šią Slapukų Politiką bet kuriuo metu.

Apie šios Politikos ir/arba Slapukų naudojimo pakeitimus bus informuotos visos susijusios šalys.